Māmiņdienas koncerts

"Pie Māmiņas es uzaugu!"

 

  Ar siltu, pavasarīgu lietutiņu, ar putnu balsīm, ar  baltu ķiršu zaru nāk Māmiņdiena. Mūsu sveicieni un paldies visām māmiņām par visu: par asaru uz vaiga, ko dienas steigā nepamanām, par bēdu, kuru māmiņas prot klusi salocīt, par gaišu smaidu, kurš tiek dienām apkārt vīts! Dāvana mūsu māmiņām, vecmāmiņām svētkos izskan Izvaltas pamatskolas koncertā ''Pie Māmiņas es uzaugu!"

   Flautas maigajās, skanīgajās skaņās no miega modušies taurenīši, kuri bija šī pasākuma vadītāji, ar priecīgu ziņu visiem klātesošajiem vēstīja par svētku tuvošanos. Steidzoties uz pasākumu, ceļmalā dzirdējušas sniegpulkstenīšu sarunu par māmiņām, kuras kā saulītes rītā modināt nāk un vakaros pasakas stāstīt māk, tētus kā stiprus, gudrus, strādīgus un visu varošus. Vai tad mēs būtu bez viņiem?

  Apsveikuma vārdus veltīja mūsu Izvaltas pamatskolas direktore Z. Gaveika, kura uzsvēra, ka katrs bērniņš ģimenē tā ir Dieva dāvana, kura ir jālolo, jāsargā un jāmīl.

  Ģimenes saknes sākas ar mūsu vecvecākiem, kuri šajā reizē bija pulcējušies kuplā skaitā, lai priecātos par saviem mazbērniņiem. Vecmāmiņas ir tās, kuras kā čaklas skudriņas šuj un ada, cep un vāra, savus mazbērniņus lutina.

  Pavasarīgus sveicienus sūtīja pirmsskolas bērni, skolas dziedātāji, dejotāji, daiļlasītāji, pasakas inscenētāji - aktieri.  Ikkatrs ar vislielāko mīlestību un vissirsnīgākajiem vārdiem vēlējās pateikties sev vistuvākajiem cilvēkiem, dāvājot savām rociņām darināto dāvaniņu, noplūkto puķīti. Ikkatram bija iespēja vēlreiz ieritināties mīkstajā, siltajā māmiņas, vecmāmiņas klēpītī un klusi pačukstēt: "Es Tevi ļoti mīlu!"

  "Es skatos debesīs un domās saku paldies...par to, ka dzīvoju, par to, ka varu sekot saviem sapņiem, par to, ka man apkārt ir cilvēki, kurus mīlu un, kuri mīl mani."

Paldies mūsu jaukajiem bērniem - skolēniem par šo koncertu, kurš izstaroja sirsnību un palīdzēja radīt neaizmirstamu svētku sajūtu!

 

 

Pasākuma organizatore Ligita Stivriņa

 

VAIRĀK BILDES ŠEIT